Haber Arama
Arama Metni:

İl:

Bölüm:


Tüm haberler
İl il haberler
Üye haberleri

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi, 4,5 milyon kg zeytin aldı

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi, 4,5 milyon kg zeytin aldı Marmarabirlik'e bağlı 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi'nde zeytin alım dönemi sona erdi.
12/31/2013

Kooperatifin ve Ocaklar Beldesinin Belediye Başkanı Hüseyin Durak, yaptığı açıklamada, Erdek ilçe sınırları içinde, 5 bin 100 kooperatif ortağından 4,5 milyon kilogram zeytin alımı gerçekleştirdiklerini söyledi.


Geçen yıl bu miktarın iki katı alım yapıldığını dile getiren Durak, bu yıl azalan alımda, elverişsiz hava koşulları ve zeytin sineği hastalığının etkili olduğunu kaydetti.


-Gençer'den, Türközen ve Ergin'e çağrı


CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Rahmi Gençer, kısa bir süre önce CHP'den istifa eden Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen ve Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin'e birlik ve bütünlük çağrısında bulundu.


Ayvalık ilçe binasında partililerle bir araya gelen Gençer, bu günlerin dayanışma ve el ele hareket etme günü olduğunu, CHP olarak herkesi kucaklamaya hazır olduklarını ifade eden Gençer, şunları kaydetti:


"Bu partiye onların çok büyük hizmetleri vardır. Sadece üç değerli belediye başkanımız değil, onlarla birlikte partiden ayrılan işçi kardeşlerimize de kapımız sonuna kadar açıktır. Biz ekmekle oynamayacağız. İşçi kardeşlerim rahat olsunlar. CHP olarak yerel seçimlerin ardından ülke genelinde de hep birlikte iktidara yürüyeceğiz. Türkiye'yi bu karanlık günlerden kurtaracağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Bu yüzden de tüm dostlarımızı önce Ayvalık, sonra Balıkesir ve en sonunda da Türkiye'de birleşerek partimizi el birliğiyle iktidara hep birlikte taşımaya davet ediyorum. Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak, partimizin bayrağını inşallah iktidara taşıyacağız."Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
    Bir sonraki yorumunuz için alanları otomatik doldurur.
    Bu sayfaya yorum yazıldığında e-postanıza bilgilendirme mesajı gelsin.


Resimdeki sayıyı yazınız   Captcha

   
Mesaj yazmak için tıklayınız.

Yorumlar

Onaylanmamış: 0 yorum
Toplam: 0 yorum
Henüz bir yorum yazılmadı.
Twitter Linkedin Google +
Adresi Kısalt