Facebook Instagram Website                                                                        

 

Vodafone Akıllı Köy'de Netafim'in NetBeat Lansmanı Gerçekleşti!

Teknoloji ve nitelikli bilgi uygulamalarıyla çevresel kalkınmaya katkıda bulunan ve akıllı sistemleri sayesinde toprak ve su kirliliğinin önüne geçerek tarımsal kaynakların sürdürülebilirliğini sağlayan Vodafone Akıllı Köy, bir ilke daha imza attı. Köyde 10 aydır test edilen İsrail markası olan Netafim'in yapay zekaya sahip ilk sulama sistemi Netbeat, Türkiye lansmanı Aydın Koçarlı'da kurulu Vodafone Akıllı Köy Koçarlı Kampüs Eğitim İnivasyon ve Uygulama Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Lansman, Bloomberg TV Tarım Editörü İrfan Donat'ın moderatörlüğünde, Tabit Kurucu Ortağı Tülin Akın, Netafim Dijital Tarım Başkanı Guy Leventon, Netafim Asya Pasifik Başkanı ofer Oveed ve Netafim Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Pınar Parmaksız'ın konuşmaları ile başladı.

 

Konuşmaların ardından Tarımda Akıllı Sulama 4.0 paneli, Bloomberg TV Tarım Editörü İrfan Donat moderatörlüğünde, Tabit Kurucu Ortağı Coşkun Yıldırım, Önder Çiftçi Birliği Başkanı Mehmet Erol Sözen, Üretici Murat Salih ve Netafim Dijital Tarım Başkanı Guy Leventon'un katılımıyla gerçekleşti.

Soru cevapların ardından davetli basın mensupları, çiftçiler ve bayi temsilcileri ile birlikte Vodafone Akıllı Köy uygulama sahası ziyaret edildi.

Saha gezisinin ardından, tüm misafirlere hatıra badem fidanları hediye edildi.

 

 

Proje Ortağı ve Uygulayıcısı

Stratejik Ortak ve Ana Sponsor

Sosyal Çalışmalar Paydaşı

 

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORLARIMIZ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DESTEKLEYENLER