03 July 2022 Sunday

SİTE KULLANIMI

 • Nasıl ÜCRETSİZ Üye Olunur?

  ANASAYFA'nın üst bölümünde bulunan KAYIT OL butonunu tıklayarak gelen sayfadaki FACEBOOK İLE ÜYE OL seçeneğini kullanarak ya da YENİ ÜYE KAYDI formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Örnek için tıklayınız. Örnek için tıklayınız.

 • Nasıl ÜCRETSİZ İlan Verilir?

  Öncelikle sitemize üye değilseniz kayıt olmanız gerekmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra üst bölümde beliren mavi sütundaki İÇERİKLERİM sekmesinin içerisinde İLANLARIM bölümüne giriş yapınız. Açılan sayfada YENİ İLAN EKLE butonunu tıklayınız. Gelen formu doğru bir şekilde doldurunuz. Son olarak KAYDET butonunu tıklayınız. İlanınız yayınlanacaktır.Örnek için tıklayınız. Örnek için tıklayınız.


 • Anasayfa

  ANASAYFA üzerinden Manşet Haberler, Hava Durumu, Vodafone Çiftçi İlanları, Yazarlar, Uzmanına Sor, İnsan Kaynakları, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Araştırmalar, Zirai Tahmin Raporu, Bilgi Bankası, Organik Tarım, Hal Fiyatları, Mevzuatlar, Yerel Sayfalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Sektörler

  Bu bölümde Tarım, Hayvancılık, Gıda, Organik, Peyzaj, Yayınlar, Traktör, Ekipman, Arazi, Turizm, Yazılım, Kadın Eli, Alternatif Enerji, Yatırım Danışmanlığı sektörleri hakkında bilgi alabilir ve firma kataloglarına ulaşabilir firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

 • Haberler

  HABERLER bölümünden Türkiye geneli, İlinize ve ilçenize özel haberleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Başkanlığı açıklamalarına, Destekleme haberlerine ve daha birçok alandaki haberlere ulaşabilirsin.

 • Bilgi Bankası

  Bilgi Bankası sayfasından Sağlık, Gıda, Sebze-Meyve Yetiştiriciliği, Hububat, Organik Tarım, Topraksız Tarım, Bitki Hastalıkları ve Koruma gibi birçok alanda araştırma yazılarını okuyup bilgiler edebilirsiniz.

 • Yerel Sayfalar

  Bu sayfadan İlinize Özel Haberleri, İliniz Firma Kataloglarını, İliniz Üye İlanlarını, Vodafone Çiftçi İlanlarına, İlinizin Hava Durumunu, İlinize Ait Zirai Rapora kolaylık ulaşabilir ve birçok durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Anasayfa

  Manşet Haberler: Tarımla ilgili olan Genel Kitleye hitap eden haberlerin Ana Sayfada fotoğraflı olarak yayınlandığı kısımdır.

  Hava Durumu: İl ve İlçeye göre Hava Durumu Tahminlerini buradan takip edebilirsiniz.

  Vodafone Çiftçi İlanları: Vodafone Çiftçi Haber Paketi Üyeleri tarafından gönderilen 2434 İlan Servisinden gelen ilanlar bulunmaktadır.

  Yazarlar: Tarımsal Pazarlama Sitesindeki Yazarların yazmış olduğu yazıları buradan takip edebilirsiniz.

  Uzmanına Sor: Uzmanına Sor kısmından Uzmanlarımıza Tarımla ilgili sorular sorabilirsiniz.

  İnsan Kaynakları: İnsan Kaynakları kısmından CV nizi Göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz.

  Fotoğraf Galerisi: Tarımla ilgili Fotoğraf Galerisinin Siz Değerli Üyelerimize paylaşıldığı kısımdır.

  Video Galerisi: Tarımla ilgili işlemlerinizi kolaylaştıracak videoların bulunduğu kısımdır.

  Araştırmalar: Tarımla ilgili bilimsel araştırmaların bulunduğu kısımdır.

  Zirai Tahmin Raporu: Bitkisel ve Hayvansal Üretimde bulunduğunuz tarihte yapılması gerekenler Zirai Tahmin Raporu sekmesinde bulunmaktadır.

  Bilgi Bankası: Sağlık, Gıda, Sebze-Meyve Yetiştiriciliği, Hububat, Organik Tarım, Topraksız Tarım, Bitki Hastalıkları ve Koruma gibi birçok alanda çeşitli bilgiler bulunmaktadır.

  Organik Tarım: Organik Tarım Hakkında merak ettikleriniz burada bulunmaktadır. Organik Tarımın Önemi ve Amacı, Organik Tarımda Biyolojik Çeşitliliği Sağlanması, Organik Tarımda Gübre ve Toprak İyileştiriciler gibi bilgilerden faydalanabilirsiniz.

  Hal Fiyatları: Meyve ve Sebzelerin İllere Özel Hal fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

  Mevzuatlar: Hibe Destek ve Tarımla ilgili Mevzuatlara buradan ulaşabilirsiniz.

  Yerel Sayfalar: İlinize Özel Haberleri, Tarımsal İlanları, Vodafone Çiftçi Kulübü İlanlarını, Hava durumunu, Zirai Raporu ve Üye İlanlarını takip edebilirsiniz.

 • Bilgi Bankası

  Meyve Yetiştiriciliği: Bu bölüm birçok meyve, meyve yetiştiriciliği ve hastalıkları hakkında genel bilgiler edinebilir üretiminizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

  Sebze Yetiştiriciliği: Bu sekmeden yararlanarak sebze yetiştiriciliği, sebzecilikte karşılaşılan bitki hastalıkları ve bunların tedavi yöntemleri hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.

  Hububat (Tarla Bitkileri Yetiştiriciliği): Hububatla ilgili tarımsal bilgilerin bulunduğu, hububat yetiştiriciliği hakkında ve günlük hayatta üretimi kolaylaştıracak bilgilerin sunulduğu bölümdür.

  Hayvancılık: Bu başlık altından hayvansal ürünlerin üretimi, hayvan yetiştiriciliği, hastalıklarıyla mücadele yöntemleri, yem çeşitleri hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

  Organik Tarım: Burayı organik tarımda üretim yöntemleri, organik gübreleme, organik hayvansal ürünler, hastalıklar ve hastalıklarla mücadelelerde yararlanılacak kaynak olarak kullanabilirisiniz.

  Topraksız Tarım Hakkında Bilgiler: Bu bölüm içerisinde topraksız tarım yetiştiriciliği ve hasat yöntemleri hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Hastalıkları ve Koruma: Bitki Bitki zararlıları, zirai ilaçlar ve bitkileri hastalıklardan korumak için uygulanacak yöntemleri bu başlığı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

  Ambalajlama ve Depolama: Bu bölümde tarımda ambalaj ve depolama hakkında kanunlar, uygun şartlar ve yöntemler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

  Tarımsal Örgütler: Kooperatifler, birlikler, tarım kurum ve kuruluşları, düzenlemeler ve yasalar hakkında tüm yararlı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

  Tarımsal Fırsatlar: Bu başlıktan avukatlık, danışmanlık, işleme rejimleri ve tebliğler hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Tarımda Güneş Enerjisi: Tarımda güneş enerjisi sistemleri ve yöntemleri hakkında tüm genel bilgileri buradan edinebilirsiniz.

  Röportaj: Tarım sektörünün önde gelen isimleri ve yetkililerle sektör üzerine yapılan röportajları buradan takip edebilirsiniz.

  Araştırma Dosyaları: Bu bölümde doğadan yararlanarak elde edilen teknolojik ve yararlı bilgilere ulaşabiliriniz.

  Sağlık: Bu başlıktan doğal beslenme, hastalıklarla mücadele için kullanılabilecek şifalı ve faydalı bitkiler nelerdir ve uygulama yöntemleri hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

 • Haberler

  Genel Haberler: Bu bölümden ülke ve dünya genelinde tarım sektörü hakkındaki bütün haberlere ulaşabilrsiniz.

  İl Haberleri: İlinize özel haberlere, ilinizdeki firma kataloglarına, bulunulan ildeki üyelere, ilinizdeki Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerinin ilanlarına, ilinizin hava durumu ve zirai raporlarına buradan ulaşabilirsiniz.

  Borsa Fiyatları: Tarım ve hayvancılık sektöründe ülke genelindeki ticaret borsalarının güncel fiyat listelerine ulaşabileceğiniz bölümdür.

  Fotoğraf Galerisi: Tarımla ilgili Fotoğraf Galerisinin Siz Değerli Üyelerimize paylaşıldığı kısımdır.

  Video Galerisi: Tarımla ilgili işlemlerinizi kolaylaştıracak videoların bulunduğu kısımdır.

  Yazarlar: Tarımsal Pazarlama Sitesindeki Yazarların yazmış olduğu yazıları buradan takip edebilirsiniz.

 • Sektörler

  Kadın Eli: Bu bölümden yemek ve tatlı yapma, kadınların bireysel el işi ürünü ilanlarına, Vodafone Çiftçi Kulübü sayfasında yer alan el işi ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  Tarımsal Yazılım: Bu başlıktan tarımsal yazılım firmalarının kataloglarına ve tarımsal yazılım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  Tarımsal Turizm: Buradan tarımsal turizm haberlerine, etkinliklere ve tarımsal turizm firmalarının kataloglarına ulaşabilirsiniz.

  Tarım Sektörü: Tarımla ilgili her türlü ilanlar ve firmalar bu sekmede bulunmaktadır. İnternet Sitemizde bulunan İlanları ve Vodafone Çiftçi Kulübü İlanlarını buradan takip edebilirsiniz. Siz de bu sekmede firmanızın bulunmasını istiyorsanız Tarım Segmentini firmanızda veya şahıs üyeliğinizde güncelleyebilirsiniz.

  Hayvancılık Sektörü: Hayvancılıkla ilgili Vodafone İlanları, Tarımsal Pazarlama internet sitesindeki Üyelerin İlanları, Hayvancılık Sektörüne Kayıtlı Firmaların Kataloğu ve Vodafone Çiftçi Kulübü İlanları bu grupta toplanır.

  Gıda: Gıda Sektörüyle İlgili Üye İlanlarını, Vodafone Çiftçi Kulübü ilanlarını, Gıda Sektöründe Faaliyet gösteren firmaları buradan takip edebilirsiniz.

  Organik Tarım: Organik Tarım Sektörüyle İlgili, Vodafone Çiftçi Kulübü ilanlarını, Üye İlanlarını, Organik Tarım Sektöründe Faaliyet gösteren firmaları buradan takip edebilirsiniz.

  Peyzaj: Peyzaj Üye İlanlarını, Peyzaj Firmalarının Kataloğu ve Peyzaj Sektörü hakkındaki Haberleri Buradan takip edebilirsiniz.

  Tarımsal Yayınlar: Size Özel İndirimli Kitaplarınızı Buradan Temin edebilirsiniz.

  Traktör: Her Türlü Traktör İlanları burada mevcuttur.

  Makine Ekipman: Makine Ekipman Kategorisine dâhil olan İlanlar ve Firmaları buradan takip edebilirsiniz.

  Arazi: Tarımsal Emlaklar, Islah Çalışmaları, Arazi Toplulaştırılması gibi bilgilerin bulunduğu ayrıca Tarımsal Emlak Sektöründe hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Dilerseniz Tarımla ilgili, Tarla, Arazi, Bahçe ve Çiftlik ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.