03 July 2022 Sunday

SİTE KULLANIMI VE İÇERİKLERİ

 • Nasıl ÜCRETSİZ Üye Olunur?

  ANASAYFA'nın üst bölümünde bulunan KAYIT OL butonunu tıklayarak gelen sayfadaki FACEBOOK İLE ÜYE OL seçeneğini kullanarak ya da YENİ ÜYE KAYDI formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz.Örnek için tıklayınız.

 • Nasıl ÜCRETSİZ İlan Verilir?

  Öncelikle sitemize üye değilseniz kayıt olmanız gerekmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra üst bölümde beliren mavi sütundaki İÇERİKLERİM sekmesinin içerisinde İLANLARIM bölümüne giriş yapınız. Açılan sayfada YENİ İLAN EKLE butonunu tıklayınız. Gelen formu doğru bir şekilde doldurunuz. Son olarak KAYDET butonunu tıklayınız. İlanınız yayınlanacaktır.Örnek için tıklayınız.

 • Anasayfa

  ANASAYFA üzerinden Manşet Haberler, Hava Durumu, Vodafone Çiftçi İlanları, Yazarlar, Uzmanına Sor, İnsan Kaynakları, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Araştırmalar, Zirai Tahmin Raporu, Bilgi Bankası, Organik Tarım, Hal Fiyatları, Mevzuatlar, Yerel Sayfalara kolaylıkla ulaşabilir ve Tarım Türk TV Kanalını izleyebilirsiniz.

 • Sektörler

  Bu bölümde Tarım, Hayvancılık, Gıda, Organik, Peyzaj, Yayınlar, Traktör, Ekipman, Arazi, Turizm, Yazılım, Kadın Eli, Alternatif Enerji, Yatırım Danışmanlığı sektörleri hakkında bilgi alabilir ve firma kataloglarına ulaşabilir firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

 • Haberler

  HABERLER bölümünden Türkiye geneli, İlinize ve ilçenize özel haberleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Başkanlığı açıklamalarına, Destekleme haberlerine ve daha birçok alandaki haberlere ulaşabilirsin.

 • Bilgi Bankası

  Bilgi Bankası sayfasından Sağlık, Gıda, Sebze-Meyve Yetiştiriciliği, Hububat, Organik Tarım, Topraksız Tarım, Bitki Hastalıkları ve Koruma gibi birçok alanda araştırma yazılarını okuyup bilgiler edebilirsiniz.

 • Yerel Sayfalar

  Bu sayfadan İlinize Özel Haberleri, İliniz Firma Kataloglarını, İliniz Üye İlanlarını, Vodafone Çiftçi İlanlarına, İlinizin Hava Durumunu, İlinize Ait Zirai Rapora kolaylık ulaşabilir ve birçok durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.